forumsportu.com.pl

sport, dieta, zdrowie

Plecak
Zakupy

Plecak – jak wybrać najlepszy model dla siebie?

Na wycieczkę rodzinną, wymarzoną, daleką wyprawę, czy do szkoły – na wszystkie te okazje potrzebny jest nam plecak. Wygoda jego użytkowania doprowadziła do powszechnego zainteresowania społeczeństwa tymi akcesoriami. Dzięki nim, możemy mieć zarówno swobodę rąk, jak i odpowiednią postawę. Na wybór plecaka składa się wiele czynników. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego plecaka dla nas.

Na jaką okazję kupujemy plecak?

Najważniejszym kryterium przy wyborze plecaka, jest jego przeznaczenie. Plecak, który będziemy zabierać na wycieczki, powinien być pojemny, by mógł pomieścić większy bagaż. Plecak z wieloma kieszeniami wewnętrznymi, organizerami i przegródkami, idealnie sprawdzi się do szkoły. Jeżeli planujemy nosić w nim laptop, wybierzmy taki ze specjalnym kominem na komputer.  Zazwyczaj jednak oczekujemy, aby plecak był uniwersalny, przydatny w różnych sytuacjach. Dobrze jest, kiedy nadaje się na różne okazje.

Jakie cechy powinien mieć dobry plecak?

Przy wyborze plecaka, zwróćmy uwagę, by był on dla nas wygodny. Regulacja szelek pozwoli dopasować plecak do naszego wzrostu. Szelki powinny być też szerokie i miękkie, żeby nie wbijały się w ramiona. Dobrze jest, gdy panel tylny plecaka jest wyścielony miękkim tworzywem. Oddychający materiał na plecach, doskonale będzie odprowadzał wilgoć. Zwróćmy uwagę, by plecak był mocny, wykonany z włókna wysokiej jakości. 

Dlaczego plecak Under Armour to dobry wybór?

Ciekawą propozycją, są plecaki Under Armour, które dzięki zastosowanej   technologii Storm® są odporne na szereg działań atmosferycznych. Dodatkowo boki tych plecaków są wzmocnione i dzięki temu są odporne na ścieranie. Stykamy się tutaj z wysokiej jakości wykonaniem pozwalającym, nie tylko na przenoszenie dużego obciążenia, ale także na przechowywanie różnych, mniejszych i większych rzeczy. Codzienne użytkowanie ułatwi dodatkowa boczna kieszeń np. na klucze czy portfel. Niektóre plecaki mają specjalny panel na słuchawki. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. W plecaku Under Armour są zastosowane wygodne i wytrzymałe zamki z końcówkami ułatwiającymi otwieranie nawet w rękawiczkach. Na szczecie plecaka wszyty jest uchwyt ułatwiający podnoszenie. Plecak UnderArmour to idealne rozwiązanie dla osób skupiających się na niepowtarzalnym designie. Dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych. Różnorodność modeli umożliwia dopasowanie wygodnego akcesorium do dowolnej stylizacji. Model dobrany do własnego stylu podkreśli naszą indywidualność i stanie się stylowym akcentem, który przyciągnie uwagę otoczenia.